Systemy Działowe MGW – ścianki działowe, drzwi, bramy

do komórek lokatorskich, boksów garażowych i schowków lokatorskich w garażach zbiorczych

Systemy Działowe MGW są przeznaczone są do podziału pomieszczeń przeznaczonych na komórki kolatorskie, pomieszczenia na jednoślady, boksy i schowki lokatorskie w  budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Ze względu na swoje zalety Systemy Działowe MGW wyznaczają standardy w nowoczesnym budownictwie. Estetyka wykonania, szybki montaż, nowoczesny design, dobra wentylacja pomieszczeń, bardzo dobry stosunek cena – jakość; te wszystkie walory Systemów Działowych MGW sprawiają, że coraz większa ilość deweloperów rezygnuje z działowych ścianek murowanych wybierając rozwiązania systemowe. Systemy działowe to nie tylko ścianki ale produkowane w tej samej stylistyce drzwi jednoskrzydłowe, drzwi dwuskrzydłowe, drzwi przesuwne oraz wytrzymałe bramy uchylne.  Konstrukcję tworzą teleskopowe słupki mocowane do podłoża
oraz stropu. Z uwagi na różne wykończenie dolnej powierzchni stropu słupki są wyposażone w mocowania dostosowane do zastosowanego rozwiązania (wełna, beton, instalacje …).
Wypełnienie Systemów Działowych MGW

System Działowy MGW-S

Wypełnienie systemowych ścianek działowych zastosowane  w typie MGW-S tworzą przegrody, wykonane z ułożonych  pionowo lameli ocynkowanych z zastosowaniem odstępów wentylacyjnych oraz poziomych profili wzmacniających.
Drzwi składają się z wzmocnionej konstrukcji oraz wypełnienia  z pionowych lameli.

 

System Działowy MGW-S
System Działowy MGW-G

System Działowy MGW-G

Typ MGW-G stworzony został do zastosowań gdzie największe znaczenie ma prywatność użytkowników. Przegrody, wykonane  ze ściśle przylegających do siebie lameli ocynkowanych oraz  poziomych profili wzmacniających. Drzwi składają się z  wzmocnionej konstrukcji oraz wypełnienia dostosowanego stylistycznie do ścianek działowych.

 

Pobierz karte materiałową

System Działowy MGW-SG

MGW-SG to typ wypełnienia stworzony dla zastosowań w których decydujące znaczenie ma zapewnienie możliwie  największego przepływu powietrza w wydzielonych  pomieszczeniach. Zarówno w ściankach jak i drzwiach zastosowano powlekaną siatkę z oczkami 50x200mm.

 

Pobierz karte materiałową

System Działowy MGW-SG