Dlaczego warto wybrać ogrodzenie aluminiowe TRADITIONAL?

Ogrodzenie aluminiowe TRADITIONAL z uwagi na swą formę kojarzone jest bardzo często jako element zdobiący posesje domów jednorodzinnych. Wyglądem bardzo przypomina tradycyjne pionowe sztachety, przymocowane do dwóch poziomych belek. W przypadku ogrodzenia aluminiowego TRADITIONAL cała konstrukcja wykonana jest z lekkiego i trwałego materiału. Mowa o aluminium, które cechuje się niezwykle dużą odpornością na działanie szkodliwych czynników środowiskowych (słońce, deszcz, itp.). Pionowo przymocowane panele aluminiowe przywołują wspomnienia ciepłych, rodzinnych domów i bardzo często wykorzystywane są przy współczesnych budynkach. Ta uniwersalna forma nie traci na popularności!

Dzięki możliwości personalizacji (zarówno kolorów jak i szerokości profili) elementy tego ogrodzenia doskonale współgrają z charakterem elewacji czy wykończeniem stolarki okiennej. To bardzo ważne z uwagi na fakt, że trend nowoczesnego aranżowania przestrzeni wyraźnie stawia na spójność koncepcyjną wszystkich elementów posesji. 

Ogrodzenie aluminiowe TRADITIONAL może zostać przygotowane w dowolnej wersji kolorystycznej. W wersji standardowej mamy do dyspozycji trzy kolory: grafitowy RAL 7016, czarny RAL 9005,  purpurowy RAL 3004. Inwestor może zamówić również inny kolor, dostępny w palecie RAL Link (https://ral-kolory.pl/ral-classic-kolory/). Wybór personalizowanej wersji kolorystycznej nie ma wpływu na cenę produktu.  

Zainteresowany? Zamów ten produkt teraz!

https://ogrodzeniaaluminiowe.com/webpage/kontakt.html

 


Ogrodzenie aluminiowe TRADITIONAL – masz wybór!

Ogrodzenie aluminiowe TRADITIONAL może zostać w pełni spersonalizowane. W standardzie dostępne są profile o szerokości:

  • 20 mm
  • 40 mm
  • 80 mm

W podstawowej wersji oferujemy wykończenie proste i jednolity kolor. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać wykończenie wklęsłe i wypukłe. Szerokość pojedynczego przęsła również podlega personalizacji. 

 

Ogrodzenie aluminiowe TRADITIONAL –  to się opłaca!

 

Ogrodzenie aluminiowe TRADITIONAL to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności. Lekka konstrukcja i proste wzornictwo to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.  Solidne materiały, odpowiednie zabezpieczenie, trwałość na lata –  czy trzeba czegoś więcej? Równie ważna jest estetyka wykonania a malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie jednolitej powierzchni ogrodzenia, bez najmniejszych zacieków. 

Wybierając ogrodzenie aluminiowe TRADITIONAL zyskujesz:

  • błyskawiczną wycenę
  • optymalny czas realizacji (max 35 dni roboczych)
  • wsparcie naszych specjalistów
  • trwałość i najwyższą jakość konstrukcji ogrodzenia
  • komfort bezpiecznego użytkowania przez lata (10 lat gwarancji antykorozyjnej)

Nie czekaj! Zamów teraz! https://ogrodzeniaaluminiowe.com/webpage/kontakt.html