Ogrodzenia MGWójcik to innowacyjne rozwiązania, które pasują do każdej działki i terenu. Idealnie dobrane detale powodują, że całość jest bardzo spójna i nowoczesna. Różnorodność kolorów oraz dostępnych modeli sprawia, że nasze ogrodzenia są wyjątkowe, mają odpowiednią estetykę i trwałość.

Ogrodzenia aluminiowe dostosowane do Twoich potrzeb

Posesyjne ogrodzenia z aluminiumBudowa domu jednorodzinnego to bardzo wymagający logistycznie proces, który finalnie przysporzy wiele radości, bowiem świadomość posiadania własnych, czterech kątów jest nieopisana. Nieodzownym elementem każdego obiektu mieszkalnego jest odpowiednio dobrane ogrodzenie posesyjne, które stanowi idealny sposób na estetyczne i funkcjonalne zwieńczenie budowy domu. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Ogrodzenia posesyjne – zalety i zastosowanie

Oferowane przez naszą firmę MG Wójcik ogrodzenia posesyjne wykonywane są z wysokiej klasy aluminium, które jest zabezpieczone przed ewentualną korozją poprzez malowanie proszkowe. Dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów, dlatego wszelkiego rodzaju elementy są spawane i czyszczone na gładko. Projektując nasze ogrodzenia, dbamy, by były nie tylko funkcjonalne, ale i nowatorskie oraz estetyczne, bowiem każde ogrodzenie posesyjne jest wizytówką obiektu mieszkalnego.

Najważniejszą funkcją naszych produktów jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom. Naszym klientom dajemy ogromną możliwość wyboru koloru i rodzaju przęseł, dzięki czemu koncepcja architektoniczna zostanie zachowana, co pozwoli stworzyć ciekawy efekt wizualny. Całe ogrodzenie posesyjne składa się z furtki, a także bramy wjazdowej, w większości przypadków przesuwnej. Takie rozwiązanie umożliwia podjechanie samochodem do samego końca, bez konieczności zachowywania odpowiedniej odległości, jak to jest w przypadku bram dwuskrzydłowych.

Aluminium – klucz do sukcesu

Produkowane przez nas aluminiowe ogrodzenia posesyjne dostępne są w wielu, stylowych odsłonach, które odpowiadają nowoczesnym i aktualnym trendom architektonicznym. Dzięki temu mogą one stanowić elegancką i skuteczną ochronę obiektu mieszkalnego. Aluminium jako materiał jest idealny do produkcji tego typu konstrukcji użytkowych, bowiem jest on odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ogrodzenia posesyjne z aluminium cechują się także niską masą konstrukcji, co dodatkowo wpływa na wysoki komfort użytkowania.

Wszystkie elementy składające się na całe ogrodzenie, lakierowane są w dowolnym kolorze, według oczekiwań klientów. Wspomniane właściwości aluminium sprawiają, że wyroby wykonane z niego posłużą na długie lata. Należy także pamiętać, że przęsła z aluminium nie wymagają systematycznej konserwacji i renowacji. Dzięki temu ogrodzenia posesyjne tego typu są bardziej trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne niż te wykonane z ciężkiej stali.

W celu sprawdzenia szczegółów oferty i złożenia zamówienia na nasze ogrodzenia posesyjne z aluminium zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

 

Pobierz kartę materiałową