Dlaczego warto wybrać ogrodzenie aluminiowe DISCREET – żaluzja

Ogrodzenie aluminiowe posesyjne DISCREET – żaluzja charakteryzuje całkowita nieprzejrzystość. Chroni prywatność mieszkańców posesji, a przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo. Model ten jest wykonany z poziomych profili aluminiowych (żaluzja).
Wykończenie proste.

Podana cena dotyczy 1 m2 przęsła.

Na zamówienie możliwe jest też możliwe wykonanie przęseł o wymiarach podanych przez Zamawiającego. Maksymalna długość przęsła – 3000 mm.

 

Wszystkie elementy ogrodzeń malowane są proszkowo. Powoduje to, że na powierzchni nie występują żadne zacieki bądź zmarszczenia. Ponadto taki sposób malowania jest estetyczny i trwały.

Dostępne w standardzie kolory to:

Grafitowy RAL 7016

Czarny RAL 9005

Purpurowy RAL3004

Na indywidualne zamówienie produkt może zostać pomalowany wybranym kolorem z palety RAL Link co powoduje, że można dopasować kolor ogrodzenia do elewacji bądź innych elementów wykończenia.

 

W celu złożenia zamówienia w innym kolorze lub o innej wybranej długości lub wykończeniu niestandardowym proszę o złożenie Zapytania (zakładka Kontakt). Otrzymają Państwo formularz w celu złożenia Zamówienia.

W tym samym wzorze oferujemy również
– bramy skrzydłowe
– bramy przesuwne
– furtki
– balustrady

10-letnia gwarancja antykorozyjna.

Termin realizacji do 35 dni roboczych.

Ogrodzenie aluminiowe DIECREET – masz wybór!

Ogrodzenie aluminiowe DISCREET – żaluzja może zostać w pełni spersonalizowane. W standardzie dostępne są profile o szerokości:

  • 40 mm
  • 80 mm
  • 100 mm

W podstawowej wersji oferujemy wykończenie proste i jednolity kolor. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać wykończenie wklęsłe i wypukłe. Szerokość pojedynczego przęsła również podlega personalizacji. 

 

Ogrodzenie aluminiowe DISCREET –  to się opłaca!

 

Ogrodzenie aluminiowe DIECREET – żaluzja to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności. Lekka konstrukcja i proste wzornictwo to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.  Solidne materiały, odpowiednie zabezpieczenie, trwałość na lata –  czy trzeba czegoś więcej? Równie ważna jest estetyka wykonania a malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie jednolitej powierzchni ogrodzenia, bez najmniejszych zacieków. 

Wybierając ogrodzenie aluminiowe DISCREET – żaluzja zyskujesz:

  • błyskawiczną wycenę
  • optymalny czas realizacji (max 35 dni roboczych)
  • wsparcie naszych specjalistów
  • trwałość i najwyższą jakość konstrukcji ogrodzenia
  • komfort bezpiecznego użytkowania przez lata (10 lat gwarancji antykorozyjnej)

Nie czekaj! Zamów teraz! https://ogrodzeniaaluminiowe.com/webpage/kontakt.html