Szybkość, niezawodność i precyzja – te 3 elementy stanowią pełny opis oferowanej usługi. Wybierz usługę cięcia laserem i zyskaj gwarancję wykonania zadania na najwyższym poziomie!

Cięcie laserem  – dlaczego warto?

Usługa cięcia laserem to obecnie najbardziej popularny sposób obróbki metalu. Pozwala na wykonanie precyzyjnych wzorów z ogromną dbałością o szczegóły. Skomplikowane kształty, rury, profile i inne przedmioty metalowe (stal nierdzewna, konstrukcyjna, ocynkowana, aluminium, brąz, tytan, miedź, chrom) – jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne cięcie laserem niezależnie od kształtu materiału, który jest poddawany obróbce.

Zalety cięcia laserem:

  • wydajność i duża kontrola nad procesem cięcia,
  • szybki czas realizacji i precyzja wykonania,
  • dokładność i możliwość tworzenia skomplikowanych wzorów.

Cięcie laserem pozwala tworzyć nowe kształty z zachowaniem bardzo dokładnych wymiarów. Precyzja to podstawa sukcesu!

Cięcie laserowe = precyzja

Nowoczesne maszyny i narzędzia pozwalają na wykonanie niezwykle precyzyjnego cięcia laserowego. Gwarantujemy zachowanie wszystkich wymiarów i parametrów wzoru. Podczas obróbki występują minimalne odkształcenia cieplne, co nie ma wpływu na właściwości materiału. Laserowe cięcie zapewnia wysoką jakoś wytwarzanych elementów i osiąganie nietypowych kształtów.

Cięcie laserowe  – elementy trójwymiarowe (3d)

Precyzyjne ciecie laserowe elementów trójwymiarowych? Tak, z nami to możliwe! Laser 3d pozwala skutecznie przycinać nawet grube rury i profile. Wysoka koncentracja wiązki lasera umożliwia sprawną realizację powierzonych zadań.

ciecie

Cięcie laserowe – sprzęt najnowszej generacji

Bez odpowiedniego sprzętu nie można mówić o precyzji. Właśnie dlatego posiadamy nowoczesny park maszynowy do wykonywania usług cięcia laserowego:

dane techniczne

Obszar roboczy 6500mm*Ꝕ10-160mm

(Rura kwadratowa: 10*10-110*110mm)

Moc lasera 3 KW
Gaz tlen/azot
Max.prędkość 120 m/min

dane techniczne

Obszar roboczy 6500mm*Ꝕ10-160mm

(Rura kwadratowa: 10*10-110*110mm)

Moc lasera 2 KW
Gaz tlen/azot
Max.prędkość 120 m/min

dane techniczne

Obszar roboczy 3050x1530 mm
Moc lasera 6 KW
Gaz tlen/azot
Max.prędkość 169 m/min

dane techniczne

Obszar roboczy 1500×3000 mm
Moc lasera 1,5 KW
Gaz tlen/azot
Max.prędkość 100 m/min

Cięcie laserem – oszczędność Twojego czasu

Oferujemy błyskawiczną realizację zleceń, która pozwala ograniczyć Twoje koszty! Precyzyjna obróbka redukuje straty materiału do niezbędnego minimum a szybkość cięcia laserowego pozwala realnie oszczędzić czas. Nie czekaj i zapytaj o wycenę Twojego zlecenia!

Zazwyczaj elementy cięte laserowo nadają się do użycia bezpośrednio po wykonaniu usługi – bez konieczności dalszej obróbki. Wybierz doświadczoną firmę do realizacji zleceń i zyskaj gwarancje stałej ceny. Wydajność naszej produkcji nie spada –  metoda cięcia laserowego pozwala ograniczyć przestoje linii produkcyjnej.
Głowica lasera nie styka się bezpośrednio z materiałem na żadnym etapie cięcia i nie trzeba jej przez to często wymieniać. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować szybki czas realizacji zlecenia a koszty naszej obsługi są zredukowane do minimum.

Przekonaj się sam!