Ogrodzenia MGWójcik to innowacyjne rozwiązania, które pasują do każdej działki i terenu. Idealnie dobrane detale powodują, że całość jest bardzo spójna i nowoczesna. Różnorodność kolorów oraz dostępnych modeli sprawia, że nasze ogrodzenia są wyjątkowe, mają odpowiednią estetykę i trwałość.

Ogrodzenia aluminiowe dostosowane do Twoich potrzeb

Ogrodzenia posesyjne z aluminium jako surowiec jest bardzo lekki i trwały. Jest to materiał który inspiruje zarówno inżynierów jak i projektantów. Uży-wanie aluminium w konstrukcjach zaczyna być stosowane na coraz większą skalę dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom. Jest prawie 3-krotnie lżejsze od stali, co pozwala na szybszy i łatwiejszy montaż.

 

Ogrodzenia MG WÓJCIK są wykonywane z aluminium i zabezpieczane przed korozją poprzez malowanie proszkowe. Dbając o najwyższą jakość nie używamy żadnych spawów, dzięki czemu nasze produkty są bardzo nowatorskie i estetyczne. Poprzez zastosowanie szlachetnego materiału i odpo- wiedniej powłoki lakierniczej, nasze produkty są chronione przed wpływem czynników atmosferycznych, co zabezpiecza na długie lata.

 

Pobierz karte materiałową